228 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
Довгоочікувана новинка від Lancome — поповнення в полюбився сімействі Tresor, що отримало чуттєве назву La Nuit — порадував шанувальниць своїм виходом в 2015 році. Цей східний гурманський аромат з смачними фруктово-квітковими акцентами на солодкому цукерковому тлі став результатом творчої спілки талановитих парфумерів Christophe Raynaud і Amandine Marie.
Соковитий грушевий старт пробуджує рецептори і запрошує зануритися в яскравий вихор аромату, де вас чекають запашна ванільна орхідея і волога рідкісна чорна троянда в краплинах прозорої роси. Солодкий гурманський дует лічі і тягучого праліне, щоб уникнути зайвої нудотності, відтінений листом пачулі і зеленим папірусом. Легкий подтон ладану надає парфумованій воді томне східне звучання.
La Nuit Lancome Tresor, слідуючи своїй назві, призначений для вечірнього виходу. Він бездоганно доповнить вишуканий образ шикарної леді, огорнувши її привабливим і загадковим серпанком.
Виробник | Lancome |
Вид парфумерної продукції | Парфумована вода |
Тип аромату | Східні (Орієнтальні) |
Початкова нота | Груша |
Нота серця | Орхідея, Троянда |
Кінцева нота | Папірус, Лічі, Ладан, Цукерки праліне, Пачулі |
Рік випуску | 2015 |
Обсяг | 100(мл) |
Країна виробник | ОАЕ |
Основні | |
---|---|
Виробник | Lancome |
Об`єм | 75 мл |
Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
Класифікація | Мас маркет |
Тип аромату | Східні (Орієнтальні) |
Вид парфумерної продукції | Парфумована вода |
Нота серця | Троянда |
Початкова нота | Груша |
Рік випуску | 2015 |
Користувальницькі характеристики | |
Кінцева нота | Ладан, Папірус, Пачулі, Праліне |